Mēbeļu nams

Apmaksa

Apmaksa

 •  Visas preču cenas mēbeļu internetveikalā mnmebeles.lv norādītas ar Pievienotās vērtības nodokli 21%(PVN).
 • Preču cenās nav iekļauta samaksa par piegādi un uznešanu.
 • Veiktos pasūtījumus iespējams apmaksāt:
  1. Ar bankas pārskaitījumu un ar maksājuma kartēm 5 (piecu) darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas t.sk. maksājumi par piegādi un uznešanu.
  2. Veikalā Dzelzavas ielā 72, Rīgā skaidrā naudā vai ar bankas karti, t.sk. maksājumi par piegādi un uznešanu.
  3. Līzingā, noformējot pasūtījumu. Par piegādi un uznešanu rēķins tiek izrakstīts atsevišķi pēc saskaņošanas ar pircēju.
 •  Par  summas apmaksas dienu ir uzskatāma diena, kad nauda ir saņemta Pārdevēja kontā.
 •  mnmebeles.lv pieprasa no klienta veikt 50% priekšapmaksu no preces vērtības precēm, kas pasūtītas pēc individuāla pasūtījuma un tiek noformēts rakstisks pasūtījums (pielikums Nr.1). Klients veicot priekšapmaksu piekrīt apmaksāt atlikušo preces vērtību pēc reķina izstādīšanas 5. darba dienu laikā.
 •  Ja klients atsakās nomaksāt atlikušo preces vērtību, tad prece netiek izsniegta un priekšapmaksa tiek  atgriezta samaksātā apmērā, atskaitot naudu par uzglabāšanu 1% apmērā  no 50% vērtības par katru uzglabāšanas dienu, skaitot  pēc 5 dienām no rēķina izrakstīšanas dienas. Pārdevējam ir tiesības lauzt šo līgumu un realizēt preci par brīvu cenu.
 •  Ja Klients veic individuālo pasūtījumu (pieskaņots Klienta izmēriem vai Klienta materiāliem), pēc avansa iemaksas Klientam nav tiesību atteikties no pasūtījuma pilnīgas apmaksas, kā arī nav atteikuma tiesības. Pārdevējam ir tiesības ieturēt iemaksāto avansu.

Apmaksas veidi

1.Maksā ar bankas karti!

Jūsu papildus ērtībai piedāvājam veikt apmaksu ar bankas karti. Izvēloties šo apmaksas veidu, varat savu pasūtījumu apmaksāt uzreiz pēc rēķina saņemšanas!

Kā apmaksāt pasūtījumu ar bankas karti:

 • ievadiet kartes numuru un no otras kartes puses cvc numuru, kas sastāv no 3 cipariem.
 • Maksājums ir drošs, Jūsu dati tiek pasargāti ar SSL sertifikātu.

Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €2000.
Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.

Uzmanību! Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

 2.Preču apmaksa caur internetbanku 

Interneta veikalā mnmebeles.lv dotajā brīdī ir iespējams norēķināties caur:   SWEDBANK  BankLink

Bank Link ir ne tikai drošākais, bet arī modernākais norēķinu veids, lai iepirktos Latvijas Interneta veikalos. Maksājumu par preci vai pakalpojumu veicat ar Swedbank internetbankas starpniecību, kas ir drošākais un ātrākais maksājuma veids, nav jābaidās no ļaunprātīgas iesniegtās informācijas izmantošanas (norēķini netiek veikti ar norēķinu kartēm).

Kā apmaksāt pasūtījumu caur internetbanku:
 1. Noformējiet pasūtījumu un sadaļā «Apmaksas veids» izvēlieties savu ineternetbanku.
 2. mnmebeles.lv pāradresēs Jūs uz SWEDBANK internetbankas lapu un nodos internetbankas sistēmai datus par summu, kuru ir nepieciešams apmaksāt.
 3. Internetbankas lapā pievienojieties kā ierasts, par izvēlētajām precēm sistēmā jau būs noformēts rēķins. Jums atliek tikai apstiprināt maksājumu.
 4. Pēc maksājuma apstiprināšanas, spiediet pogu “Atgriezties pie pakalpojuma sniedzēja”, un Jūs nokļūsiet atpakaļ uz mnmebeles.lv
 5. Dati, kas nepieciešami, lai pievienotos internetbankai, tiek izmantoti tikai šim nolūkam un netiek nodoti interneta veikalam mnmebeles.lv

3. Klix – drošs digitālais maksājums ērtiem un ātriem pirkumiem

Tagad A/S “Mēbeļu nams”  ir pieejama jauna apmaksas metode – Klix. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti. Veicot maksājumu pirmo reizi, piekrīti saglabāt kartes datus un nākamreiz varēsi baudīt iepirkšanos ātrāk, jo kartes dati jau būs aizpildīti Tavā vietā.

Klix mērķis ir samazināt iepirkšanās soļus e-veikalos, radot vieglāku un brīvāku iepirkšanās pieredzi Tev! Izstrādāts kopā ar vienu no lielākajām Baltijas bankām, kas rūpējas par tavu datu un naudas drošību.

Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix aplikāciju play.store vai app store un pabeigt reģistrāciju.

4. Klix Pay later – pērc tagad, maksā bez ikmēneša % vēlāk!

Pie mums vari norēķināties ar jaunāku un drošāku apmaksas metodi – Klix. Tas ir bankas Citadele izstrādāts norēķinu risinājums, kas rūpējas par tavu datu un naudas drošību. Klix sniedz iespēju norēķināties tiešo bankas maksājumu no bankas konta un veikt apmaksu pa daļām, noformējot tiešsaistes nomaksu. Tā ir drošāka funkcionalitāte, kas nenodod tirgotājam maksātāja datus.
Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) – Directive 2007/64/EC.

Klix Pay later sniedz iespēju fizisko un interneta veikalu apmeklētājiem veikt pirkumu šodien, bet apmaksu par to veikt vēlāk. Veicot pirkumu un izvēloties Klix Pay later, fiziskā vai interneta veikala apmeklētājiem būs iespēja saņemt Klix partneru – aizdevumu izsniedzēju piedāvājumus, salīdzināt un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu, un attālināti parakstīt aizdevuma līgumu preces iegādei uz nomaksu.

KAS VAR IEGĀDĀTIES PRECES, IZMANTOJOT AIZDEVUMU?
-Preces, izmantojot aizdevumu, var iegādāties jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs;
-Aizdevuma ņēmējam jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
-Aizdevuma ņēmēja vecums: no 18 līdz 80 gadiem;
-Aizdevuma summa: no 50 EUR līdz 7000 EUR;
-Aizdevuma termiņš: no 1 līdz 36 mēnešiem;
– Pirkuma summai no 1400 EUR jāveic pirmā iemaksa 10% apmērā;
-Noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS Citadele banka internetbanka, kā arī pase vai ID karte;.

Lai iepirkšanās būtu atbildīga, vienai personai, izmantojot Klix Pay later, ierobežojam iespēju aizņemties ne vairāk par 7000 EUR pēdējo 30 dienu laikā.

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

5. Bankas pārskaitījums

Maksājot ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādiet šos rekvizītus:

Saņēmējs: AS MĒBEĻU NAMS
Maksājuma mērķis:
(Lūdzu, norādiet TIKAI pasūtījuma Nr. Pretējā gadījumā Jūsu pasūtījuma izpilde var aizkavēties. Paldies par sapratni!)
Pasūtījuma Nr.:
Vienotais reģ. Nr.: LV40003194244
PVN reģ. Nr.: LV40003194244

Banka: AS Swedbank

Konts: LV03HABA0551042166833
Bankas kods: HABALV22

6. Preču apmaksa ar skaidru naudu tikai mūsu veikalā

Maksājiet ar Jums ierasto veidu – skaidru naudu preces saņemšanas brīdī veikalā, AS MĒBEĻU NAMS, DZELZAVAS 72, RĪGĀ.

Juridiskām personām  APMAKSĀTO PRECI NEIZSNIEDZ BEZ PILNVARAS VAI ZĪMOGA.