Mūsu datu aizsardzības politika īsumā

• Jūsu personas dati nekad un nekādā veidā netiks izmantoti ļaunprātīgi.
• Jūsu kontaktinformācija un personas dati nekad netiks izsniegti trešajām pusēm, ja vien to nepieprasa likums.
• Jums netiks sūtītas nelūgtas e-pasta vēstules, kuras Jūs nebūsiet pieprasījis (izņemot svarīgas darījumu e-pasta vēstules, kā mūsu klientam).
• Tāpat katru reizi tiek piedāvāta iespēja vienkārši un ātri atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas.


Personīgo datu savākšana un apstrāde

Personīgie dati ir informācija, kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. mnmebeles.lv neievāc Jūsu personīgos datus, izņemot gadījumus, kad Jūs to pats atļaujat, t.i., veicot pasūtījumu un piesakoties saņemt jaunumus.


Personīgo datu izmantošana un izpaušana

mnmebeles.lv izmantos Jūsu personīgos datus tikai portāla rediģēšanas tehniskajiem nolūkiem, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. mnmebeles.lv nepārdos informāciju trešajām pusēm. mnmebeles.lv darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitates neizpaušanas līgumam (KNL).


Izvēles brīvība

Jūs kontrolējat visu informāciju par sevi, ko nosūtāt mnmebeles.lv. Bet, ja Jūs nolemjat neizpaust savus personas datus mnmebeles.lv, lūdzu, ņemiet vērā, ka Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt kādai no vietnes funkcionalitātei. Lietotāji, kuri atsakās saņemt ziņas, var atteikties no šāda veida saziņas, rakstot mums uz mebeles@mn.lv. Ja Jūsu personiskā informācija ir mainījusies (piemēram, pasta indekss, e-pasta adrese, pasta adrese vai tālruņa numurs), lūdzu, atjauniniet savus personas datus savā lapā.


Automātiski nodotā informācija (nav personīga)

Atverot mnmebeles.lv mājas lapu (www. mnmebeles.lv), automātiski tiek nodota informācija, kas nav personīga (lietotā Interneta pārlūkošanas programma, apmeklējumu skaits, vidējais mājas lapā pavadītais laiks, apskatītās lapas; tā nav reģistrācijas daļa). Šo informāciju izmanto, lai izvērtētu mūsu mājas lapas efektivitāti, kā arī uzlabotu tās saturu un funkcionalitāti. Šie dati netiek izmantoti citos nolūkos vai izpausti trešajām pusēm.


Cookies

Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek īslaicīgi saglabāti Jūsu datora cietaja diskā, ļaujot mūsu portālam atpazīt Jūsu datoru, kad Jūs apmeklēsiet mnmebeles.lv mājas lapu nākamajā reizē. mnmebeles.lv izmanto sīkdatnes, lai ievāktu informāciju par mūsu mājas lapas izmantošanu.


Galvenie sīkdatņu veidi mūsu mājaslapā:

Sīkdatnes nosaukumsDarbības laiksSīkdatni izmanto
sid_customer2 nedēļasSīkdatne ir nepieciešama mājaslapas darbībai. Tā tiek lietota laikā, kad pircējs pievieno produktu pirkumu grozam. Šī sīkdatne atļauj pievienot pasūtījumu mnmebeles.lv mājaslapai.
PHPSESSIDKamēr darbojas pārlūkprogrammaSīkdatne ir nepieciešama mājaslapas pilnvērtīgai darbībai.
_utma2 gadiSaglabā informāciju, cik reizes klients ir viesojies mājaslapā, no pirmās reizes līdz pēdejai vizītei.
_utmb30 minūtesFiksē laiku, kad klients ir iegājis mājaslapā.
_utmcKamēr darbojas pārlūkprogrammaFiksē laiku, kad klients izgājis no mājaslapas. Ja pēc 30 minūtēm klients joprojām atrodas mājaslapā, sīkdatne automātiski beidz darbību.
_utmz6 mēnešiSaglabā informāciju, no kura resursa klients ir ticis pārvirzīts uz mājaslapu, kura meklētājprogramma un saite ir tikusi izmantota, kādi atslēgas vārdi tikuši ievadīti un no kuras lokācijas vietas klients ir sasniedzis mājaslapu.

Saglabāto sīkdatu dzēšana:
• no Google Chrome;
• no Safari;
• no Mozilla Firefox;
• no Opera;
• no Microsoft Edge;
• no Microsoft Internet Explorer;


Drošība

mnmebeles.lv rūpējas, lai nodrošinātu Jūsu personīgo datu aizsardzību. Jūsu dati tiek rūpīgi aizsargāti, lai tie netiktu pazaudēti, iznīcināti, izkropļoti/falsificēti, kā arī, lai aizsargātu tos pret manipulācijām un nesankcionētas pieejas vai izpaušanas.


Nepilngadīgie

mnmebeles.lv iesaka visiem vecākiem un aizbildņiem paskaidrot saviem bērniem, ka Internetā savi personīgie dati ir jāizvieto droši un ar atbildību. Nepilngadīgajiem nevajadzētu mnmebeles.lv Interneta mājas lapā izvietot jebkādus personīgos datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas un līdzdalības. mnmebeles.lv nekad apzināti neievāks datus no nepilngadīgajiem, un neizmantos tos, kā arī neatklās tos trešajām pusēm bez atļaujas.


Saites uz citiem portāliem

Šis paziņojums par privāto datu aizsardzību attiecas uz www. mnmebeles.lv mājas lapu, ko ar resursiem apgādā SIA Eurotrade1. Portāla lappuses šajā mājas lapā satur saites uz citiem pakalpojumu sniedzējiem mnmebeles.lv ietvaros un ārpus tā, kur šis datu aizsardzības politikas ziņojums nedarbojas. Kad izejat no mnmebeles.lv mājas lapas, lūdzu, pārliecinieties, ka esat izlasījis katra portāla datu aizsardzības ziņojumus, kas ievāc personīgi identificējamu informāciju.


Tieši uz informāciju

Ja Jums ir jautājumi, kas saistīti ar datu aizsardzības politiku vai Jūsu personīgo datu apstrādi, lūdzu, nekautrējaties un sazinieties ar mums. E–pasts: mebeles@mn.lv.


Informēšana par izmaiņām

Jebkādas izmaiņas mūsu datu aizsardzības politikā tiks pievienotas datu aizsardzības ziņojumam, mājas lapai un visās citās attiecīgajās vietās.
 
Biļetenu noteikumi

Kad Jūs piesakāties jaunumu saņemšanai, mēs , mnmebeles.lv, pievienojam Jūsu e-pasta adresi attiecīgajam adresātu sarakstam. Kamēr tas ir tur, mēs zinām, ka mēs varam sūtīt Jums mūsu jaunumus. Jūs vienmēr varat izdzēst savu e-pasta adresi no mūsu adresātu sarakstiem. To var izdarīt, izmantojot saiti “Atrakstīties” mūsu izsūtītos jaunumos, kurus Jūs saņemat vai nosūtiet e-pastu uz mebeles@mn.lv. Mēs varam izmantot trešās puses e-pasta pakalpojumus (Omnisend), lai izsūtītu jaunumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka adresātu saraksti ir neatkarīgi viens no otra. Ja jūs izlemjat atteikties no mūsu jaunumiem, Jūs joprojām saņemsiet ar kontu saistītus e-pasta ziņojumus (piemēram, pasūtījuma statusa paziņojumus, e-pastus par paroles atiestatīšanu utt.). Ja izlemjat, ka vairs nevēlaties izmantot mūsu veikala pakalpojumus, un vēlaties, lai Jūsu personas dati tiktu dzēsti no mūsu datu bāzes (vai ja vēlaties saņemt visus ar Jūsu kontu saistītos personas datus), lūdzu, nosūtiet e-pastu uz mebeles@mn.lv. Ja uzskatāt, ka Jūsu personas dati tika izmantoti ļaunprātīgi, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādēm. Saskaņā ar ES Vispārējo datu aizsardzības regulu mums ir pienākums informēt Jūs par šīm tiesībām; mēs patiesībā nevēlamies ļaunprātīgi izmantot Jūsu datus.